+48 58 620 63 34
NDT

Urządzenia i akcesoria do badań nieniszczących

Wywoływarki przemysłowe

SKRÓCONY OPIS URZĄDZENIA

Przemysłowe wywoływarki automatyczne są bardzo ważną składową procesu obróbki filmów radiograficznych, po ich uprzednim naświetlaniu promieniami X lub gamma.

Przedstawiamy trzy typy urządzeń charakteryzujące się niezawodnością, mobilnością oraz nowoczesnym rozwiązaniem.

Naszym partnerem jest firma Durr NDT, która posiada 75 letnią historię firmy, a co za tym idzie długoletnie doświadczenie w produkcji, serwisie wywoływarek automatycznych oraz chemii do nich stosowanych.

 

wywolywarki_automatyczne-thumb

Broszura o wywoływarkach

dd1 dd2 dd3

 

COMPACT 2 NDT

SKRÓCONY OPIS URZĄDZENIA

Specjalne zastosowanie w przemyśle

COMPACT ™ 2 NDT to rentgenowskie procesory filmowe specjalnie zoptymalizowane do opracowywania filmów przemysłowych. Poprzez zastosowanie odpowiednich filmów i chemikaliów przeznaczonych do zastosowań przemysłowych zapewnia niezależną od wielkości optymalną jakość obrazu. Jako wysokiej klasy procesor, COMPACT ™ 2 NDT oferuje wysoce zaawansowane wykrywanie filmu w podczerwieni za pomocą czterech czujników dla dokładnej zgodności uzupełniania, dużej pojemności zbiornika i indywidualnej kontroli wszystkich parametrów przetwarzania.

Znakomita jakość, w tym wszystkie akcesoria

Wysoka niezawodność produktu wynika z faktu, że w naszych maszynach instalujemy wyłącznie komponenty doskonałej jakości w połączeniu z jednoczęściową podstawą. Oczywiście wszystkie nasze procesory rentgenowskie są dostarczane z pełnym zestawem akcesoriów, takich jak np. lekka osłona ochronna, pojemniki uzupełniające i węże łączące,

Najlepsze obrazy i wysoka wydajność ekonomiczna

Mikroczujnik mierzy rozmiar filmu, co umożliwia inteligentne i ekonomicznie wydajne uzupełnianie w zależności od rozmiaru przetwarzanego filmu. W rezultacie procesory oszczędzają chemikalia i dostarczają obrazy o stale wysokiej jakości. Ponadto zintegrowany tryb oszczędzania w trybie gotowości zmniejsza zużycie wody i energii.