+48 58 620 63 34
NDT

Urządzenia i akcesoria do badań nieniszczących

Błony i chemia radiograficzna GE Agfa

SKRÓCONY OPIS URZĄDZENIA

Firma Dpidea S.C. jest oficjalnym dystrybutorem filmów srebrowych firmy BakerHuges (GE) AGFA.

 

 

Stosowanie sprawdzonych filmów radiograficznych AGFA STRUCTURIX zapewnia sprawdzoną jakość, bezpieczeństwo i łatwość, oszczędność czasu i kosztów oraz spokój ducha dzięki sprawdzonemu, kompleksowemu rozwiązaniu. Oferując renomowane systemy filmowe STRUCTURIX, zapewniamy filmy i rozwiązania najczęściej stosowane w radiografii przemysłowej.

 

 

Jakość obrazu

Agfa była pionierem w produkowania defektofilmów zapewniając lepszą jakość obrazu. Rezultatem jest wyższa jakość i bezpieczeństwo kontrolowanych obiektów i konstrukcji.

 

Inwestycja w innowacje

Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój błony radiograficzne STRUCTURIX cieszą się doskonałą reputacją. wprowadzane ulepszenia mają spełniać potrzeby ekonomiczne klientów i środowiskowe.

Zgodność z normami

Nasza błony radiograficzne  są w pełni zgodne ze standardami wydanymi przez niezależny niemiecki Federalny Instytut Badań i Testowania Materiałów, BAM. To oznaczenie potwierdza zdolność STRUCTURIX do nie tylko konsekwentnej produkcji, ale także do inwestowania w systemy jakości, które kontrolują i mierzą parametry systemów. Zapewnia to zgodność ze standardami klasyfikacji przemysłowych systemów filmowych