+48 58 620 63 34
NDT

Urządzenia i akcesoria do badań nieniszczących

Kabiny radiograficzne i tomografy

SKRÓCONY OPIS URZĄDZENIA

 

 

Oferuje szeroką gamę rozwiązań kontroli rentgenowskiej. W sektorze cywilnym dwa główne sektory to badania nieniszczące (NDT) i elektronika. W dziedzinie NDT VisiConsult jest znany z niezawodnych rozwiązań branżowych i zaawansowanych systemów automatycznej kontroli do kontroli wizualnej, automatycznego rozpoznawania defektów (ADR) i tomografii komputerowej (CT). Jako dostawca niestandardowych rozwiązań nasi klienci nie muszą dostosowywać się do systemu - system dostosuje się do procesu.

 

Wreszcie firma VisiConsult opracowała niedawno innowacyjne urządzenie zliczające do elementów SMD w przemyśle elektronicznym, które zrewolucjonizowało przepływ pracy z materiałami. Ogólnie VisiConsult jest napędzany rozwojem i innowacjami w celu zapewnienia najnowocześniejszej technologii za rozsądną cenę. Wszystkie systemy są produkowane i projektowane w Niemczech.

Badania nieniszczące (NDT) są ważną częścią przemysłowego zarządzania jakością. Wiele standardów radiografii cyfrowej (DR), takich jak EN-17636 lub NADCAP, wymaga wysokiej dokładności i niezawodnej archiwizacji wyników testów. VisiConsult ma wieloletnie doświadczenie w wielu różnych aplikacjach i branżach. Ponieważ wymagania różnią się w zależności od branży, a nawet firmy, wszystkie systemy można łatwo dostosować i dostosować.

Ten konfigurator umożliwia wygodne przeglądanie sprawdzonych standardowych rozwiązań i niektórych naszych specjalnych systemów. Po prostu wybierz swoje aplikacje i wymagania. Jeśli nie ma dopasowania, nasi utalentowani inżynierowie czekają na Twoje wymagania i udzielą szczegółowych konsultacji.