+48 58 620 63 34
O firmie

TO CO NIEMOŻLIWE DLA INNYCH
U NAS STAJE SIĘ MOŻLIWE

O naszej firmie

Firma Dpidea posiada ponad 15 letnie doświadczenie w branży przemysłowej. Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę firm, produkujących aparaturę laboratoryjną do badań z zakresu inżynierii materiałowej.

 

Urządzenie i materiały przez nas oferowane spełniają najwyższe światowe standardy. Nasze doświadczenie, zaangażowanie i dbałość o każdego Klienta pozwala nawiązać długotrwałą i owocną współpracę w zakresie wyposażenia laboratoriów kontroli jakości.

 

Stale staramy się poszerzać swoją wiedzę, portfolio oraz ilość zadowolonych klientów.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową pomoc z zakresu obsługi i eksploatacji urządzeń badawczych, znajdujących się w ofercie naszej firmy.

 

Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z naszą firmą otrzymują nie tylko kupione urządzenia i materiały eksploatacyjne otrzymują także pełne wsparcie techniczne na terenie całego kraju. Nasi serwisanci są do Państwa usług w każdym zakątku kraju.

 

Zaufało nam już kilkaset przedsiębiorstw zarówno polskich jak i zagranicznych reprezentujących bardzo szerokie spektrum branż. Naszymi klientami są uznane firmy m.in. z przemysłu samochodowego, lotniczego, zbrojeniowego, maszynowego i wielu innych.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!