+48 58 620 63 34
NDT
Urządzenia i akcesoria do badań nieniszczących

Głowice, wzorce i akcesoria

SKRÓCONY OPIS URZĄDZENIA

 

Shantou Institute of Ultrasonic Instruments Co., Ltd. (SIUI) jest kluczowym producentem urządzeń i akcesoriów do badań nieniszczących. Firma specjalizuje się w pracach badawczo-rozwojowych, produkcji oraz dystrybucji aparatury ultradźwiękowej, głowic ultradźwiękowych i akcesoriów.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w dziedzinie badań ultradźwiękowych firma SIUI oferuje głowice ultradźwiękowe do różnorodnego zastosowania: wykrywania wad, pomiaru grubości, badania materiału itd. SIUI posiada w swojej ofercie ponad 500 modeli urządzeń, w tym głowice ultradźwiękowe do Phased Array i TOFD, oraz jest otwarta na dostosowywanie głowic pod konkretnych odbiorców.

 

shantou

 

Głowica ultradźwiękowa z naszej oferty to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości. Dzięki temu przeprowadzenie badań nieniszczących nie przysporzy problemów, a wyniki będą jak najbardziej profesjonalne. Nasza głowica ultradźwiękowa daje satysfakcjonująca powtarzalność i wiarygodność badań. Priorytetem dla nas jest spełnienie szerokich oczekiwań naszych Klientów. Możliwość technologicznego dostosowania parametrów głowic do indywidualnych wymagań daje naprawdę szerokie możliwości ich zastosowania.

Głowice zanurzeniowe najwyższej jakości

Jednoelementowa głowica zanurzeniowa wykorzystywana jest pod wodą. Głowice zanurzeniowe sprzęgają energię dźwiękową z materiałem w kąpieli bądź w kolumnie wodnej. Najczęściej głowic zanurzeniowych używa się przy obróbce części ruchomych oraz w trakcie badań na linii produkcyjnej. Specjalna technika wykorzystująca głowicę zanurzeniową pozwala fachowcom na szybsze skanowanie części.

 

Głowice ultradźwiękowe: Klasyczne, Tofd i Phased Array

 

 

Pobierz katalog głowic klasycznych 

 

Pobierz katalog głowic Phased Array i TOFD

 

 

Kable do głowic

Oferujemy kable do defektoskopów ultradźwiękowych i grubościomierzy własnej produkcji dzięki czemu możemy zagwarantować ich najwyższą jakość oraz szybki czas realizacji. Posiadamy w ofercie kable ze złączami Lemo, BNC, MicroDot oraz pozostałe. Wykonujemy także specjalnie wzmacniane kable do głowic podwójnych.

 

Nasze kable są kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi na rynku urządzeniami ultradźwiękowymi.

Wzorce kalibracyjne

Firma DPIdea posiada w swoim asortymencie bardzo szeroki wybór wzorców kalibracyjnych. Jesteśmy w stanie wykonać wzorce kalibracyjne pod specjalne wymogi danego klienta.

Wzorce kalibracyjne

calibration