+48 58 620 63 34
Bezpieczeństwo
Systemy bezpieczeństwa
Prześwietlarki bagażu
SKRÓCONY OPIS URZĄDZENIA

Prześwietlarki bagażu

W swojej ofercie posiadamy wiele różnych modeli urządzeń. Szukasz prześwietlarek bagażów od sprawdzonego producenta? Systemy kontroli bagażu i ładunku LINEV Systems są specjalnie zaprojektowane w celu spełnienia głównych wymagań bezpieczeństwa sądów, zakładów karnych, lotnisk i obiektów celnych. Prześwietlarki bagażów wykorzystywane są także przez przewoźników, urzędy pocztowe, służby przejść granicznych, porty morskie, centra logistyczne oraz wszelkie budynki użyteczności publicznej i infrastruktury krytycznej. Urządzenia są bezpieczne i wygodne w obsłudze dla pracowników. Skaner na lotnisku może na przykład precyzyjnie wskazać, co znajduje się w walizkach. Ta procedura bezpieczeństwa jest wymagana i obowiązkowa. Kontrola bagażu to proces, przez który musi przejść każdy podróżujący. Dzięki nowoczesnym urządzeniom sprawdzenie walizek przebiegnie sprawnie i nie będzie wpływać na spowolnienie obsługi osób. Skaner bagażu umożliwia identyfikację broni, materiałów wybuchowych, narkotyków i kontrabandy. Pozwala również na detekcję innych niebezpiecznych przedmiotów, które są uważane za zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Nowoczesne urządzenia do kontroli bagażu

Weryfikacja przewożonych przedmiotów będzie o wiele prostsza dzięki odpowiedniemu urządzeniu. Wyposażenie takie jak skaner posłuży także do sprawdzenia bagażu towarowego, paczek i małych ładunków. Dostępne w naszej ofercie akcesoria są innowacyjne. Dzięki nim kontrola bagażu jest w stu procentach precyzyjna. Prawdopodobieństwo przepuszczenia walizki lub torby z niebezpieczną zawartością zostaje wówczas zmniejszone niemal do zera. Wykorzystywany współcześnie skaner na lotnisku posiada specjalne parametry, które ułatwiają dokładną kontrolę. Urządzenia te są bogate w wysokiej jakości detektory umożliwiające precyzyjne przetwarzanie obrazu. Kontrola bagażu z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń należy do sprawnych, a także bezproblemowych działań. Dzięki temu cały proces jest przeprowadzony profesjonalnie.

Skanery na lotnisku zapewniające bezpieczeństwo

Prezentujemy rozmaite modele urządzeń, które różnią się parametrami. Każdy z nich pozwala na uzyskanie przejrzystego obrazu łatwego do interpretacji, dzięki czemu kontrola bagażu jest wykonana dokładnie. Zapewnia także należytą ochronę. Prześwietlanie bagażu na lotnisku stanowi również niemałe wsparcie dla pracy obsługi i operatorów. Skaner funkcjonuje dzięki promieniowaniu rentgenowskiemu i dokładnie prześwietla każdy pakunek. Ponadto kontrola bagażu jest tak naprawdę złożonym procesem, który ma zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo. Dzięki nowoczesnym urządzeniom przebiega ona sprawnie i bez komplikacji. Zależy ci na tym, by uzyskać precyzyjny odczyt? Oferujemy maszyny pozwalające na kontrolę bagażu, które zostały wyposażone w interfejs sieciowy gwarantujący natychmiastową łączność z siecią w przypadku zagrożenia.

 

Funkcje kluczowe:

 • Urządzenie bezpieczne dla pracowników i osób postronnych
 • Konfiguracja oprogramowania odporna na błędy i wirusy
 • Szybkie uruchamianie i wyłączanie
 • Automatyczna diagnostyka w czasie rzeczywistym zezwalająca operatorowi kontrolę nad wszystkimi podzespołami
 • Dostępność obrazu w 3 i 7 kolorach nie licząc białego, czarnego i ich odcieni
 • Zaznaczanie obiektów niebezpiecznych
 • Interfejs intuicyjny i przyjazny dla użytkownika, wyposażony w help desk w formie wideo
 • Działanie wentylatorów regulowane automatycznie w zależności od intensywności działania skanera, pozwala to na zmniejszenie hałasu w otoczeniu pracy
   

 

Broszury do pobrania:

Prześwietlarki bagażu
SKRÓCONY OPIS URZĄDZENIA

BV M.A.X. to kompaktowy, przenośny system prześwietlania promieniami do szybkiej, skutecznej i bezdotykowej kontroli materacy i mienia więźniów.

 

Ze względu na kompaktową budowę i specjalne koła BV M.A.X. może być łatwo przeniesiony i wdrożony wszędzie tam, gdzie potrzebna jest kontrola bezpieczeństwa. BV M.A.X. zmieści się w standardowych drzwiach wewnętrznych. Te ruchome i wysoce wszechstronne narzędzie to pierwszy system zaprojektowany specjalnie w celu rozwiązania problemu kontrabandy ukrytej w materacach. Można go przenieść bezpośrednio do pawilonów lub stref wyznaczonych, co znacznie wspomaga proces kontroli. Został stworzony, aby wyeliminować konieczność składania materaców w celu dopasowania do konwencjonalnych systemów kontroli rentgenowskiej.

 

BV M.A.X. ma również standardową funkcję skanera bagażu do sprawdzania poczty i mienia osobistego.

Funkcje kluczowe:

 • Przystosowany do większości producentów materacy
 • Zautomatyzowany proces kontroli
 • Brak konieczności specjalistycznego szkolenia
 • Prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs, obsługiwany za pomocą ekranu dotykowego
 • Przeglądanie zarchiwizowanych zdjęć
 • Możliwość integracji z siecią
 • Funkcja zdalnej diagnostyki
 • Opcjonalna możliwość podłączenia: czytnika ID, kodów kreskowych, RFID oraz aparatu fotograficznego