+48 58 620 63 34
Bezpieczeństwo
Systemy bezpieczeństwa

Kontrola przejść

SKRÓCONY OPIS URZĄDZENIA

Niezawodne systemy kontroli przejść i bezpieczeństwa

W dzisiejszych czasach zapewnienie bezpieczeństwa w przestrzeniach publicznych i komercyjnych jest priorytetem. W takich miejscach coraz częściej spotyka się systemy kontroli przejść różnego rodzaju. Odpowiadają one za monitoring ruchu osób, a także za efektywne zarządzanie dostępem do swoich obiektów. Istotną rolę w tej dziedzinie odgrywają wykrywacze metalu. Stanowią kluczowy element procedur bezpieczeństwa, który pomaga w minimalizacji ryzyka wystąpienia incydentów związanych z posiadaniem niebezpiecznych przedmiotów, takich jak m.in. nóż czy broń.

System kontroli przejść – zastosowanie

Powszechnie systemy kontroli przejść wykorzystuje się na lotniskach, dworcach czy imprezach masowych. Mogą przyjmować one różne formy, występując pod postacią bramek obrotowych, ręcznych urządzeń czy bramkowych detektorów. To umożliwia wszechstronne rozmieszczenie systemu kontroli przejść w wielu miejscach, a co za tym idzie zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na danym obszarze.

Bramki obrotowe

SKRÓCONY OPIS URZĄDZENIA

Bramki obrotowe uniemożliwiają osobom niepowołanym przedostanie się na teren zamknięty. Spotyka się je dosłownie na całym świecie – ich zastosowanie jest bowiem bardzo szerokie i niezwykle uniwersalne. Urządzenia te służą do organizacji ruchu i zwiększają bezpieczeństwo tam, gdzie wejście na teren obiektu osoby nieprzeszkolonej mogłoby skutkować poważnym uszczerbkiem na zdrowiu. Bramki obrotowe używane są również do udaremnienia przejścia ludziom, którzy nie zapłacili za daną usługę, np. w obiekcie sportowym czy centrum kultury. Prezentowane urządzenia stosuje się w połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem. Wówczas mogą chociażby odczytywać dane ze skanowanych dokumentów, co przydaje się w komunikacji metrem, na basenie czy w zakładach pracy. W przypadku chęci zapytania o bramki obrotowe prosimy o kontakt z biurem..

 

o2o3o1

 

Ręczne detektory metali

SKRÓCONY OPIS URZĄDZENIA

Precyzyjny i bezpieczny ręczny detektor metali

Detektory metali to urządzenia umożliwiające wykrywanie metalu w trudno dostępnych miejscach. Z tego też powodu są często wykorzystywane m.in. przez służby mundurowe. Ręczny detektor metali pozwala na detekcję na terenach piaszczystych i zalesionych. Może służyć także do wykrycia nielegalnie przenoszonych metalowych przedmiotów. Wówczas ręczne wykrywacze metali stosowane są przez pracowników ochrony w budynkach państwowych w celu minimalizacji zagrożenia. Zaopatrzenie swojej kadry pracowniczej w ręczny detektor metali zagwarantuje większe bezpieczeństwo. Ręczne wykrywacze metali wykorzystują indukcję elektromagnetyczną, która skutecznie lokalizuje każdy metalowy obiekt. Są wyposażone w specjalne czujniki zabezpieczające sprzęt przed ekstermalnie silnym polem. Ręczne wykrywacze metalu będą świetnym uzupełnieniem bramkowych detektorów. Dzięki swojej wysokiej czułości wykryją przedmioty nawet z odległości kilkunastu centymetrów.

Wysoka jakość detektora metalu ręcznego

Przedsiębiorstwa zajmujące się dozorem często potrzebują odpowiednich narzędzi do pracy. Ręczne wykrywacze metali mogą mieć znaczący wpływ na efektywność działań związanych z ochroną. Korzystanie z wykrywacza metali ręcznego nie sprawia większych problemów. Wynika to z faktu, że ręczny detektor metali ma niewielkie gabaryty. Tego typu specjalistyczne wyposażenie może podnieść renomę firmy w oczach potencjalnych klientów i uskutecznić działania pracowników. Ponadto ręczne wykrywacze metali cechuje wysoka czułość oraz łatwa obsługa. W urządzeniu występują dwa tryby alarmu: dźwiękowo-świetlny i wibracyjny. Ręczne wykrywacze metalu posiadają również możliwość regulowania czułości. W ten sposób można je dopasować do wybranych warunków czy sytuacji. Warto zwrócić uwagę na to, że ręczny detektor metali to akcesorium, które może być użytkowane nie tylko w ramach pracy zawodowej, ale i hobbystycznej. Bez problemu i precyzyjnie wykryje potencjalnie niebezpieczne przedmioty metalowe. Właśnie dlatego ręczne wykrywacze metali doskonale sprawdzą się w każdym miejscu, gdzie potrzebna jest dodatkowa i skuteczna ochrona.

Wykrywacz metali ręczny dla hobbystów

Każdy, kto jest zainteresowany urbexem znajdzie u nas urządzenie, które będzie mógł wykorzystać w praktyce. Z całą pewnością ręczny detektor metali pozwoli na odkrywanie rzeczy znajdujących się w opuszczonych miejscach. Jakie możliwości posiada sprzęt tego typu? Przede wszystkim ręczny detektor metali umożliwi sprawne znalezienie metalowych przedmiotów, które znajdują się głęboko w ziemi. Sprawdzi się zarówno na plaży, placach zabaw, terenach biwakowych, jak i zalesionych. Na rynku obecne są modele różnych firm, np. ręczny wykrywacz metali Garrett. Przedstawiany przez nas detektor metalu posiada funkcję wskazywania siły sygnału. To znacząco ułatwia proces detekcji. Przy pomocy sprzętu, jakim są ręczne wykrywacze metali, można w krótkim czasie znaleźć wiele interesujących, a także cennych rzeczy. Są to między innymi biżuteria, drobne gadżety czy pieniądze.

Ręczny detektor metali odporny na uszkodzenia

Warto jednak wiedzieć, że do przeszukiwań niektórych obszarów np. tych o charakterze archeologicznym należy mieć odpowiednie zezwolenia. Oferowany detektor metalu pozwoli na szybkie i precyzyjne przeszukanie. Swoją wartość zawdzięcza również konstrukcji. Ręczny detektor metali jest zbudowany z materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na swoją solidną konstrukcję detektor metalu ręczny cieszy się dużym zainteresowaniem. Ręczne wykrywacze metali to urządzenia, które są niezwykle łatwe w obsłudze. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom korzystanie z nich jest łatwe i nie stanowi żadnego problemu. Ręczne wykrywacze metali to akcesoria stosowane zarówno przez zawodowców, jak i hobbystów.

 

 

Kluczowe funkcje:

1. Wysoka czułość.

2. Mobilność i łatwa obsługa – reset za pomocą jednego klucza

3. Solidna konstrukcja odporna na naturalny upadek.

4. Lekka waga wynosząca 200 g, obszar sondy detekcyjnej jest duży, prędkość wykrywania jest szybka.

5. Dostępne dwa tryby alarmu: alarm dźwiękowy i wizualny LED oraz alarm wibracyjny.

6. Czułość może być regulowana zewnętrznie, łatwa w użyciu i dopasowana do różnych okazji.

7. Wizualne obrazowanie poziomu gęstości za pomocą diod LED

8. Funkcja zabezpieczająca przed ekstremalnym polem – gdy moc przedmiotu jest poważna, urządzenie wyłączy się automatycznie. 

9. Wskazanie ładowania – podczas ładowania wskaźnik jest czerwony, po naładowaniu jest zielony.

10. Możliwość użycia power banka w koniecznych sytuacjach.

11. Funkcja wskazywania siły sygnału – im silniejszy sygnał, tym większe światło, im bliżej metalu, tym większa ilość zapalonych diod na wskaźniku.

Bramkowe detektory metali

SKRÓCONY OPIS URZĄDZENIA

Wykrywacze metali sprawdzą się w wielu obiektach

Szybka i profesjonalna lokalizacja wszystkich materiałów metalowych możliwa jest dzięki specjalistycznym sprzętom. Zarówno ręczny, jak i bramkowy wykrywacz do metalu idealnie się do tego nadaje. To urządzenie skanujące, dzięki któremu możliwe okazuje się zachowanie bezpieczeństwa w wielu obiektach publicznych, takich jak muzea czy sale koncertowe. Odpowiednio zaprogramowany wykrywacz do metali może zostać dopasowany do konkretnych warunków czy potrzeb użytkownika. Dzięki temu sprawdzi się w wielu miejscach, gdzie niezbędna jest profesjonalna kontrola. Proponowany przez nas wykrywacz metalu marki Garrett cechuje się wytrzymałą konstrukcją. Zapewnia on wieloletnie, bezawaryjne działanie urządzenia. Wykrywacz metalu Garrett ma możliwość regulowania częstotliwości pracy, co wpłynąć może na zniwelowanie czynników zakłócających. Ponadto posiada wiele stref detekcji, które można indywidualnie skonfigurować. Wykrywacz do metali to gwarancja ochrony dowolnej przestrzeni. Rozmaite rodzaje można dopasować do wymagań konkretnego obiektu.

Profesjonalny wykrywacz metali zapewni bezpieczeństwo

Produkty tego typu charakteryzują się również niezawodnością i funkcjonalnością. Wykrywacz metalu Garrett jest wyposażony m.in. w sygnalizację LED oraz zabezpieczenia przed sabotażem. Dzięki urządzeniu rzeczy osobiste ludzi chcących wejść do budynku są dokładnie prześwietlane. Bramkowe wykrywacze metali są idealnym rozwiązaniem na prostą i profesjonalną kontrolę. Mają uniwersalne zastosowanie i są odporne na wszelkie zakłócenia środowiskowe. Polecane przez nas wykrywacze metali precyzyjnie wskażą miejsce ukrytego przedmiotu. Pozwoli to zaoszczędzić wiele czasu, szczególnie przy obsłudze dużej liczby osób. Kiedy wykrywacz do metalu znajdzie element wykonany ze stali, informuje nas o tym poprzez zmianę koloru emitowanego światła czy też sygnał dźwiękowy. Wówczas ochrona ma prawo sprawdzić, jakie przedmioty są wnoszone przez daną osobę. Wykrywacze metali znacząco ułatwią więc pracę i pomogą zweryfikować niepożądane w danym miejscu obiekty. Dzięki nim możliwa jest stanowcza oraz szybka reakcja na ewentualne zagrożenie.

Gwarancja jakości detektorów metali

Oferowane przez nas sprzęty należą do przedmiotów wysokojakościowych oraz solidnych. Jednym z nich jest wykrywacz metalu Garrett. Dzięki niemu praca w obiektach publicznych będzie efektywniejsza, a tym samym bardziej skuteczna. Ten wykrywacz do metalu posiada szereg cech oraz funkcji, dzięki którym bezpieczeństwo w obiekcie będzie zwiększone. Dzięki automatycznemu dostosowaniu do warunków pracy jego obsługa będzie nieskomplikowana. Wykrywacz metalu Garrett jest jednym z najchętniej wybieranych modeli. Został zaprojektowany w sposób nowoczesny, dzięki czemu jest jeszcze bardziej precyzyjny. Skrócenie czasu kontroli przez wykorzystywanie urządzenia, jakim jest wykrywacz do metalu, z pewnością usprawni pracę ochrony. Zakupienie go będzie korzystny dla obu stron – osób dozorujących oraz tych sprawdzanych przed wejściem. Co ważne, prezentowany wykrywacz do metalu jest bezpieczny w użyciu. Za jego pomocą bez obaw mogą być sprawdzane kobiety w ciąży czy osoby z rozrusznikiem serca.

Wykrywacz metali dopasowany do oczekiwań

Polecamy wyjątkowe produkty wysokiej jakości. W naszym asortymencie można znaleźć m.in. wykrywacz metalu renomowanej marki Garrett. Wyróżnia go energooszczędność i innowacyjność zawartych rozwiązań. Profesjonalny wykrywacz metali tego typu jest wstrząsoodporny. Dzięki temu pojawienie się fałszywych alarmów jest znikome. Przedstawiony u nas profesjonalny wykrywacz metali jest również prosty w montażu oraz odpowiednio zabezpieczony. Jest także wygodny w użytkowaniu. Tym, co charakteryzuje oferowany wykrywacz jest przede wszystkim jakość wykonania. Dzięki temu stanowi on konkurencję dla produktów dostępnych w innych sklepach. Każdy wykrywacz metali powinien charakteryzować się skutecznością oraz trwałą i niezawodną konstrukcją. Dzięki temu wszelka kontrola przebiegnie w prawidłowy i bezawaryjny sposób. Profesjonalny wykrywacz metali z naszej oferty cechuje się również funkcjonalnością. Osoby zainteresowane szczegółowymi danymi proponowanych detektorów zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy, że każdy, kto planuje zakup wykrywacza metali będzie usatysfakcjonowany.

 

 

Bramkowy detektor metali

Kluczowe funkcje:

 

 • Auto-diagnostyka
 • Zasilanie podtrzymujące pracę
 • Automatyczne dostosowanie do warunków pracy
 • Automatyczne skanowanie zakłóceń w środowisku pracy
 • Pilot zdalnego sterowania (opcjonalnie)
 • Sygnalizacja LED na obu panelach wskazująca miejsce ukrytego przedmiotu.
 • Od 3 do 45 stref detekcji
 • Regulacja czułości w stopniach od 0 do 300 Wstrząsoodporna (unika fałszywych alarmów)
 • Odporność na sabotaż: programy chronione hasłem
 • Alarm wizualny i dźwiękowy
 • Licznik osób wchodzących, wychodzących a także możliwość zliczania alarmów oraz ich stosunku co do obsługiwanego ruchu.
 • Regulowane częstotliwości pracy dzięki którym można zniwelować czynniki zakłócające jak działania urządzeń rentgenowskich, radiotelefonów lub innych zakłóceń elektromagnetycznych.
 • Możliwość podłączenia do: komputera, kamery, bramki kołowrotowej(opcjonalnie)
 • Nieszkodliwe dla osób z rozrusznikami serca i kobiet w ciąży

 

Bramkowy detektor metalu z pomiarem temperatury

Naszą ofertę tworzymy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Profesjonalny wykrywacz metali pozwoli na dbanie zarówno o personel, jak i osoby przebywające w strzeżonym obiekcie. Posiada zaawansowane funkcje, dzięki którym bezpieczeństwo miejsca będzie utrzymane na najwyższym poziomie. Profesjonalny wykrywacz metali wyposażyliśmy w kamery termowizyjne, które mogą już z odległości 5 metrów zmierzyć temperaturę osób wchodzących do budynku. Pomiar odbywa się automatycznie i jego wynik jest widoczny na ekranie wbudowanym w wykrywacz do metalu. Kamery w wykrywaczu do metalu tego typu charakteryzują się wysoką rozdzielczością. Dzięki temu w łatwy sposób przekazują wyraźny i dobrej jakości obraz. Dużą zaletą jest brak konieczności wstrzymywania ruchu, ponieważ kamera wychwytuje nawet kilkuosobową grupę ludzi, wykonując pomiar każdego z osobna i zaznaczając osoby z podwyższoną temperaturą. Oferujemy ci fachową pomoc niezależnie od tego, czy planujesz zakup wykrywacza metalu Garrett, czy innego modelu.

 

Bramkowy detektor metali

Cechy kluczowe:

 • Auto-diagnostyka, automatyczne dostosowanie do warunków pracy i automatyczne skanowanie zakłóceń w środowisku pracy.
 • Przyjazny i intuicyjny interfejs z wyświetlaczem LCD.
 • Sygnalizacja LED na obu panelach wskazująca miejsce ukrytego przedmiotu.
 • 6-18 stref detekcji.
 • Regulacja czułości w stopniach od 0 do 100.
 • Wstrząsoodporna (unika fałszywych alarmów).
 • Alarm wizualny i dźwiękowy.
 • Licznik osób wchodzących, wychodzących a także możliwość zliczania alarmów oraz ich stosunku co do obsługiwanego ruchu.
 • Odporność na sabotaż: programy chronione hasłem.
 • Sensor 2.7” CMOS 2 miliony.
 • minimalne oświetlenie 0,0018 luksa @ (F1,6, AGC WŁ.), 0 luksów z IR.
 • wbudowany głośnik.
 • zasięg pomiaru od 1,5 do 5 m.
 • dokładność pomiaru ± 0,3°C w zakresie 36 – 40°C.
 • czas trwania pomiaru od 0,5 do 3 sekund.
 • możliwość pomiaru paru osób jednocześnie.
 • rozdzielczość kamery termowizyjnej 200x150 pixeli.
 • rozdzielczość kamery kamery 1920x1080.
 • pole widzenia zestawu: w poziomie od 30° do 40°,w pionie od 20° do 30°.
 • czułość sensora 35mK-50mK.
 • zaznaczenie temperatury ciała każdej osoby z sygnalizacją dźwiękową i wizualną.
 • anonimizacja wyników
 • referencyjne źródło ciepła do kalibracji kamery