+48 58 620 63 34
Bezpieczeństwo
Systemy bezpieczeństwa

Bramki obrotowe

SKRÓCONY OPIS URZĄDZENIA

Profesjonalne bramki wejściowe obrotowe

Szukasz praktycznych rozwiązań, które poprawią bezpieczeństwo Twojej firmy? Poznaj skuteczne bramki do wykrywania metalu. Oferujemy bogaty wybór modeli dopasowanych do potrzeb i warunków konkretnego miejsca. Jednym z rodzajów tych urządzeń są bramki obrotowe. Służą one do organizacji ruchu i zapewniają ochronę tam, gdzie wejście na teren obiektu osoby nieprzeszkolonej mogłoby skutkować poważnym uszczerbkiem na zdrowiu. Bramki wejściowe obrotowe uniemożliwiają niepowołanym przedostanie się na teren zamknięty. Współcześnie korzysta się z nich na całym świecie. Bramki obrotowe wyróżnia szerokie zastosowanie. Podczas ich produkcji wdraża się innowacyjne ulepszenia, dzięki czemu urządzenia są bardziej precyzyjne. Każda bramka obrotowa od DPIdea jest stworzona z niesamowitą dokładnością, przy użyciu wyselekcjonowanych materiałów.

Skuteczne rozdzielenie stref dzięki bramkom obrotowym

W licznie odwiedzanych obiektach istotne jest zachowanie płynnego i bezpiecznego ruchu. Pomóc w tym mogą bramki obrotowe, używane również do udaremnienia przejścia osobom, które nie zapłaciły za daną usługę, np. w obiekcie sportowym czy centrum kultury. Można dzięki temu zabezpieczyć dowolne punkty przed bezprawnymi wtargnięciami, chociażby do płatnych toalet czy kin. Bramki wejściowe obrotowe są proste w obsłudze, dlatego ich sposób działania i użytkowanie nie sprawiają problemu. Montaż tego typu wyposażenia sprawia, że łatwiej utrzymać bezpieczeństwo. Bramki obrotowe najczęściej można spotkać w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej: na dworcach, stadionach czy lotniskach. Dzięki wysokiej jakości wykonania i zwartej konstrukcji zapewniają niezawodną ochronę.

Nowoczesne i funkcjonalne bramki obrotowe

Urządzenia do kontroli osób spotkać można w coraz większej ilości obiektów. Bramki obrotowe najczęściej sprawdzają się w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej: na dworcach, stadionach, muzeach czy lotniskach. Dzięki wysokiej jakości wykonania i zwartej konstrukcji, urządzenia zapewniają rzetelną kontrolę i bezpieczeństwo. Bramka wykrywająca metal dzięki innowacyjnej technologii zmniejsza ryzyko wniesienia na teren obiektu niedozwolonych przedmiotów. Stabilna i trwała obudowa generuje odpowiednie sygnały, które po wykryciu metalu zostają zakłócone i dzięki temu przekazują informację o zagrożeniu.

Rozmaite rodzaje bramek wykrywających metal

W precyzyjnym kontrolowaniu ruchu pieszego mogą pomóc rozmaite i nowoczesne rodzaje detektorów. Jednym z nich jest bramka automatyczna, zwana również uchylną. Jej mechanizm pozwala na szybkie i bezproblemowe otwarcie się sprzętu. Bramka automatyczna cechuje się nowoczesnym wyglądem i zazwyczaj wykonana jest z trwałego szkła. Bezpieczeństwo przestrzeni, szczególnie sklepowej, zapewnić może natomiast bramka wejściowa. Umieszczana z reguły zaraz na początku obiektu jest w stanie odpowiednio oddzielić od siebie dwie strefy. Wymiary bramki wejściowej są niewielkie, a mechanizm nieskomplikowany.

Skuteczne bramki automatyczne

Aby zadbać o większą efektywność pracy, warto pomyśleć nad zamontowaniem bramki wejściowej automatycznej. Pracownicy mogą w czasie korzystania z urządzenia przez wchodzących zająć się innymi obowiązkami. Bramki wykrywające metal są wydajnym i skutecznym sposobem kontroli osób. Warto zapoznać się z funkcjami tych urządzeń i dobrać produkt do swoich potrzeb. Posiadamy szeroki wybór bramek obrotowych i nie tylko. Są one dostępne w wersji niskiej i wysokiej, z różnymi rodzajami mechanizmów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą bramek automatycznych oraz innych znajdujących się w naszym sklepie.

Innowacyjne bramki wejściowe

Współczesne rozwiązania pozwalają na skuteczną i trwałą ochronę. Bramki wejściowe obrotowe stosuje się w połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem. Dzięki temu posiadają one funkcje wpływające na komfort pracy. Wówczas urządzenia te mogą odczytywać dane ze skanowanych dokumentów, co przydaje się m.in. w metrze, zakładach pracy czy na basenie. Zbliżenie identyfikatora do czytnika powoduje wyzwolenie impulsu elektrycznego. Bramki obrotowe doskonale spełniają swoją funkcję w codziennym życiu. Wszystko dzięki przemyślanej konstrukcji ramion i odpowiedniemu kątowi obrotu.

Szeroki wybór bramek wykrywających metal

Bramki wejściowe obrotowe sprawiają, że na teren zakładu czy obiektu nie dostanie się osoba niepowołana lub nieuprawniona do przejścia. Tym sposobem konieczne będzie przedstawienie dowodu wstępu w formie wymaganego karnetu. Producenci zwracają uwagę na to, by bramki obrotowe były funkcjonalne. Z tego też powodu od wielu lat ułatwiają kontrolę liczby osób znajdujących się wewnątrz. Posiadamy szeroki wybór bramek wejściowych obrotowych tego typu. Dzięki temu można je z łatwością dopasować do indywidualnych potrzeb. Bramki wejściowe obrotowe są dostępne w wersji niskiej i wysokiej z różnymi rodzajami mechanizmów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy.