+48 58 620 63 34
Bezpieczeństwo
Systemy bezpieczeństwa

Ręczne detektory metali

SKRÓCONY OPIS URZĄDZENIA

Detektory metali to urządzenia umożliwiające wykrywanie metalu w trudno dostępnych miejscach. Z tego też powodu są często wykorzystywane przez m.in. służby mundurowe. Ręczny detektor metali pozwala na detekcję na terenach piaszczystych i zalesionych. Może służyć także do wykrycia nielegalnie przenoszonych metalowych przedmiotów. Wówczas ręczne wykrywacze metali stosowane są przez pracowników ochrony w budynkach państwowych w celu minimalizacji zagrożenia. Zaopatrzenie swojej kadry pracowniczej w takie urządzenie zagwarantuje większe bezpieczeństwo. Ręczne wykrywacze metali wpłyną na efektywność działań przedsiębiorstw, które zajmują się dozorem. Korzystanie z urządzenia nie sprawia większych problemów. Wynika to z faktu, że ręczny detektor metali ma niewielkie gabaryty. Tego typu specjalistyczne wyposażenie może podnieść renomę firmy w oczach potencjalnych klientów i uskutecznić działania pracowników. Ponadto ręczne wykrywacze metali cechuje wysoka czułość oraz łatwa obsługa. Posiadają dwa tryby alarmu: dźwiękowo-świetlny i wibracyjny.

Wykrywacze metali dla hobbystów

Każdy, kto jest zainteresowany urbexem znajdzie u nas urządzenie, które będzie mógł wykorzystać w praktyce. Z całą pewnością ręczny detektor metali pozwoli na odkrywanie ukrytych rzeczy znajdujących się w opuszczonych miejscach. Jakie możliwości posiada sprzęt tego typu? Przede wszystkim ręczny detektor metali umożliwi sprawne znalezienie metalowych przedmiotów, które znajdują się głęboko w ziemi. Sprawdzi się zarówno na plaży, placach zabaw, terenach biwakowych jak i zalesionych. Przy pomocy sprzętu, jakim są ręczne wykrywacze metali, można w krótkim czasie znaleźć wiele interesujących, a także cennych rzeczy – biżuterię, drobne gadżety czy pieniądze. Warto jednak wiedzieć, że do przeszukiwań niektórych obszarów np. tych o charakterze archeologicznym należy mieć odpowiednie zezwolenia. Ręczny detektor metali jest zbudowany z materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na swoją solidną konstrukcję wykrywacze cieszą się dużym zainteresowaniem. Ręczne wykrywacze metali są wygodne i łatwe w obsłudze. Dzięki temu mogą być stosowane zarówno przez zawodowców, jak i hobbystów.

 

 

Kluczowe funkcje:

1. Wysoka czułość

2. Mobilność i łatwa obsługa, reset za pomocą jednego klucza

3. Solidna konstrukcja odporna na normalny upadek.

4. Lekka waga wynosząca 200 g, obszar sondy detekcyjnej jest duży, szybkość wykrywania jest szybka.

5. Dostępne dwa tryby alarmu: alarm dźwiękowy i wizualny LED lub alarm wibracyjny.

6. Czułość może być regulowana zewnętrznie, łatwa w użyciu i dopasowana do różnych okazji.

7. Wizualne obrazowanie poziomu gęstości za pomocą diod led

8. Funkcja zabezpieczająca przed ekstremalnym polem. (Gdy moc przedmiotu jest poważna urządzenie wyłączy się automatycznie. )

9. Wskazanie ładowania (podczas ładowania jest wskaźnik jest czerwony, po naładowaniu jest zielony)

10. Możliwość użycia power banka w sytuacjach koniecznych.

11. Funkcja wskazywania siły sygnału (im silniejszy sygnał, tym większe światło, im bliżej metalu, tym większa ilość zapalonych diod na wskaźniku)