+48 58 620 63 34
Bezpieczeństwo
Systemy bezpieczeństwa

Fiberoskopy

SKRÓCONY OPIS URZĄDZENIA

Mniej uciążliwe obsługa. Więcej efektywności.Obsługa jedną ręką

Logo Free Dom View

Kontrola wizualna – fiberoskop

Fiberoskop jest jednym z wielu urządzeń służących do wykonywania badań wizualnych w trudno dostępnych miejscach. Zbudowany jest on z półsztywnego kabla światłowodowego, który zapewnia uzyskanie dobrej jakości obrazu oraz możliwość swobodnego operowania urządzeniem w wielu kierunkach. Proponowany sprzęt umożliwia zatem oględziny wnętrza maszyny, a dzięki temu postawienie dokładniejszej diagnozy. W zależności od parametrów urządzenia fiberoskop może zapewniać obraz niskiej lub wysokiej rozdzielczości. Nasza firma zapewnia szeroki wybór tych oraz innych produktów do kontroli wizualnej. Wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej sprawia zaś, że służymy klientom fachową poradą. Zapraszamy do kontaktu – z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania o fiberoskop i inne urządzenia do kontroli wizualnej.

 

Niewielki, podręczny Fiberscope LED FreedomView® unowocześnia techniki wyszukiwania organów ścigania, maksymalizując potencjał konfiskaty przy użyciu najmniej inwazyjnej metody. Nasze opatentowane, zintegrowane źródło światła LED eliminuje uciążliwe zewnętrzne źródła światła, zapewniając wyjątkową widoczność i elastyczność. Fiberscope LED FreedomView stawia najtrudniejsze inspekcje w zasięgu ręki w ciągu kilku sekund.

 

FIBEROSKOP

 

 

Cechy i zalety

Większa swoboda - kompaktowy fiberoskope można łatwo przenosić i obsługiwać, obsługując go jedną ręką. Jednak jego jasne źródło światła LED i precyzyjna optyka pozwalają wyraźnie widzieć wnętrze niemal każdej ukrytej przestrzeni - zbiorników z gazem, deski rozdzielczej, kanałów grzewczych, ścian lub za zamkniętymi drzwiami - w celu szybkiego, łatwego i bezpiecznego badania podejrzanych obszarów.

 

Wysoki zwrot z inwestycji - poprawiając skuteczność przeszukiwania na poboczu drogi lub w razie potrzeby dokonania szybkiego sprawdzenia obiektów, FreedomView LED Fiberscope pomógł służbą radykalnie zwiększyć wskaźnik konfiskat.

 

Redukcja czasu inspeckji i ryzyka  - Dzięki znacznemu skróceniu czasu potrzebnego do przeszukiwania niedostępnych miejsc, Fiberscope LED FreedomView umożliwia funkcjonariuszom pokrycie większej powierzchni najmniej inwazyjną metodą - pomaga zminimalizować niedogodności i skargi publiczne.

 

przygotowany do pracy — Wykonany w USA z precyzyjnie obrobionego aluminium, Fiberscope LED FreedomView został opracowany z myślą o wytrzymałej pracy i rygorach zdalnego wyszukiwania. Akumulatory zapewniają zasilanie przez całą zmianę.

 

 

Policjant korzystający z fiberoskopu

Policjant korzystający z fiberoskopu