+48 58 620 63 34
Metalografia

Metalografia

Szczotki przemysłowe

SKRÓCONY OPIS URZĄDZENIA

Czyszczenie, mycie, odkładanie
Szczotki talerzowe

 


 


 


Specjalne szczotki talerzowe (BET)

W wielu gałęziach przemysłu szczotki talerzowe stosowane są jako niezwykle uniwersalne narzędzie. Niezależnie od tego czy używane są w procesach czyszczenia, gratowania cześci formowanych wtryskowo lub metalowych, uszczelniania lub polerowania – nic nie ogranicza wyobraźni klientów i pomysłowości naszych doradców. Posiadając doświadczenie wynikające z wyprodukowania 15.000 różnych szczotek talerzowych o średnicy od 8 do 1.100 mm podołamy każdemu zadaniu naszych klientów. Nawet w przypadku niewielkich ilości.

 

System BUR (BUR)

System BUT firmy jest uniwersalną i ekonomiczną alternatywą wśród szczotek talerzowych. Do zadań z zakresu efektywnej obróbki powierzchni rozwiązanie to można szybko i w nieskomplikowany sposób zaadaptować do procesu produkcyjnego. Dostępne są trzy rozmiary, które można zamontować na standardowych wałkach 20 mm, oferują średnice całkowite w zakresie od 45 do 100 mm i wysokości włókien od 10 do 30 mm,. Włókno wykonane jest z czarnego poliamidu o bardzo dobrej odporności na substancje chemiczne i szerokim zakresie temperatury stosowania od -40 do +80°C

 

 

System TD (TD)

System Mink TD składa się z gotowych do montażu okrągłych elementów do uszczelniania, ślizgania i przenoszenia. W zależności od długości włókien możliwe są różne obszary zastosowania; długie włókna optymalnie uszczelniają narzędzia do wiercenia i frezowania przed wylatywaniem wiórów i zapewniają czyste i bezpieczne stanowiska pracy. Krótsze włókna gwarantują łagodne dla powierzchni przenoszenie i ślizganie elementów, np. w czasie montażu. Trzy rozmiary pozwalają na łączenie ze sobą włókien o długości od 10 do 100 mm. Materiał korpusu wykonany jest z poliamidu z włóknem szklanym.

BET - 691485

BET - 191485

 

BUR - 629235